web analytics

Home /

Rreth nesh

 
 
 
 

4 Comments

 1. @L!D@ says:

  Urimet me te mira per kete faqe.Po me pelqen menyra sesi eshte ndertuar dhe dizenjuar.Suksese ne rrugen qe keni nisur,ju pergezoj. :)

 2. Ilda says:

  Urime per iniciative! ZOti ju dhente sukses dhe uroj te keni sa me shume prurje.
  p.s. Mua me pelqeu shume design-i dhe ngjyrat e zgjedhura :).

  • Belkis says:

   Faleminderit Ilda, realisht ka shume vajza dhe gra qe dine t’ju qasen me profesionalizem ceshtjeve qe na shqetesojne dhe na gezojne sic e ka thene dhe Sabina, prandaj u pa i nevojshem hapja e nje blogu te tille. :) Desingn-i dhe ngjyrat jane zgjedhur nga profesionaliste gjithahstu 😉

 
 

Leave a Comment